BİZE ULAŞIN

Kullanım Koşulları

“Senin Gözünden Akbatı” web site yarışmamıza katılım koşulları;

1-) Yarışma 15 Eylül – 31 Aralık tarihleri arasında gerçekleşecektir. Katılımcılar Akbatı’da çektikleri fotoğrafları web sitemizdeki “Senin Gözünden Akbatı” bölümünde paylaşacaktır. Fotoğraf sanatçıları Mustafa Seven ve Ahmet Erdem’in arasında bulunduğu jüri ile seçilen 3 başarılı isim, hediye kazanma şansını yakalayacaktır.

2-) Yarışmamız 15.09.2018 tarihinde saat 12:00’da başlayacak olup, 31.12.2018 tarihinde saat 23.59’da sonlanacaktır.

3-) Yarışma kurallarına uygun şekilde fotoğraflarını yükleyen ve jüri tarafından seçilen 3 kişi, 250 TL değerinde D&R hediye çeki kazanma şansını yakalayacaktır.

4-) Kazananlar hediyelerini 14.01.2019 tarihine kadar Akbatı Alışveriş Merkezi danışma noktasından kimlik bilgilerini doğrulayarak teslim alabileceklerdir.

5-) Kazananların iletişim bilgilerini Akbatı Alışveriş Merkezi web üzerinde gerçekleşen uygulama sayfasından paylaşmaları gerekmektedir. İstenilen bilgilerin tam ve doğru verilmemiş olduğunun tespiti halinde, yarışmaya katılım tamamlanmamış sayılır ve bu nedenle geçersiz kabul edilir. Böyle bir durumda katılımcılar herhangi bir hak iddia edemezler. Akbatı AVM katılım uygunluğunu doğrulama ve kampanyaya katıldıkları profillerini teyit etme hakkını saklı tutar.

6-) Kullanıcıların yarışmaya katılırken kullandıkları fotoğraflarda, genel ahlaka aykırı olan, hakaret, küfür, aşağılayıcı veya karalayıcı unsurlar içeren uygunsuz olanlar ile 3. kişiler ve/veya markalar hakkında hakaret, küfür, aşağılayıcı veya karalayıcı unsurlar içeren uygunsuz içerikler kaldırılabilir. Bu tür içerikleri paylaşan kullanıcıların, ödül kazanmış olsalar dahi, Akbatı AVM tarafından ödül hakları süresiz olarak herhangi bir bildirim yapılmaksızın ellerinden alınabilir ve değerlendirmede jüri tarafından belirlenecek yedek talihlilere verilebilir.

7-) Her yarışmacı; içeriği hukuka aykırı, hakaret niteliğinde olan, genel ahlaka aykırı, aşağılayıcı, pornografik ve benzeri her türlü bilgi ile, burada sayılanlarla sınırlı olmamak kaydıyla cezayı gerektiren ve suç olabilecek veya suçu teşvik eden veya ulusal ve uluslararası kanunları ihlal eden her türlü mesaj, söz, davranış ve yayın ile bu tür içeriklerden dolayı içerik sağlayıcının itibarını, güvenirliğini sarsacak veya iş ve eylemlerine zarar verebilecek veya içerdiği mesaj, yayın veya her türlü bilgi vasıtasıyla ırkçılık, bağnazlık, nefret ve herhangi bir gruba veya kişiye karşı her türlü fiziki zarar ve incitme veya azınlık bir gruba karşı taciz veya tacizde bulunmayı teşvik eden veya 18 yaşından küçüklere yönelik cinsel taciz ve şiddet içeren ve teşvik eden her türlü bilgi ve unsur ihtiva eden veya hukuk dışı eylemleri öven ve teşvik eden veya içeriğinde başkalarının kişisel manevi ve telif haklarını ihlal eden her türlü fotoğraf, resim dosyası göndermeyeceğini kabul eder.

8-) Akiş GYO ve Akbatı Alışveriş Merkezi dahilinde düzenlenen her türlü kampanyaya ilişkin bilgilendirmenin ve yine Akiş GYO ve Akbatı Alışveriş Merkezi'ne ilişkin her türlü tanıtımın tarafıma 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun uyarınca "Ticari Elektronik İleti" olarak kabul edilen bilgilendirme kısa mesajı ve elektronik posta vasıtası ile gönderilmesine aynı kanunun 6. maddesi kapsamında onay verdiğini kabul eder.

9-) Yarışma için gönderilen fotoğraf yayın hakkı Akbatı AVM’ye aittir. Akbatı AVM, bu fotoğrafları her türlü basında, Sosyal medya hesaplarında, reklamlarında ve internet mecralarında kullanma hakkına sahiptir.